НТА > НОВИНИ > Новини політики > Суддю Тупицького оголосили в міжнародний розшук

Суддю Тупицького оголосили в міжнародний розшук

Тупицький, не маючи законних підстав для виїзду з країни в умовах воєнного стану, перетнув державний кордон України

275

Колишнього Голову Конституційного Суду України Олександра Тупицького оголосили в міжнародний розшук. Його звинувачують у вчиненні низки кримінальних правопорушень проти правосуддя.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Генпрокурора.

В ОП кажуть, що 17 березня 2022 року Тупицький, не маючи законних підстав для виїзду з України в умовах воєнного стану, з порушенням встановленого законодавством порядку та без проходження прикордонного і митного контролю, перетнув державний кордон України в районі пункті пропуску «Косино» у Закарпатській області. Наразі він перебуває на території Австрійської Республіки.

“Ці обставини є предметом досудового розслідування в окремому провадженні”, – повідомили в ОГП.

Обвинувальний акт стосовно колишнього голови КСУ скерували до Подільського районного суду міста Києва 25 травня 2021 року.

За версією слідства, у жовтні 2018 року обвинувачений, діючи з корисливих мотивів та в інтересах свого знайомого – колишнього Голови Вищого господарського суду України, здійснював підкуп свідка, щоб він відмовився від давання показань або давав завідомо неправдиві показання у кримінальному провадженні, пов’язаному із протиправним заволодінням майновими активами ЗАТ «Зуївський енергомеханічний завод».

Крім того, упродовж 2018 – 2019 років Тупицький неодноразово з корисливих мотивів надавав слідчому Генеральної прокуратури України у цьому ж провадженні завідомо неправдиві показання, поєднані зі штучним створенням доказів захисту щодо особливо тяжкого злочину.

Нагадаємо, що Сполучені Штати Америки запровадили санкції проти колишного голови Конституційного суду України Олександра Тупицького.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі