НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > Сунак повідомив, коли танки Challenger 2 прибудуть в Україну

Сунак повідомив, коли танки Challenger 2 прибудуть в Україну

376

Україна отримає британські танки Challenger 2 уже в березні, “за кілька тижнів будуть на полі бою”.

Про це заявив прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час спільної пресконференції із президентом України Володимиром Зеленським. Лідери разом прибули  прибули на військову базу у графстві Дорсет на півдні Англії, щоб зустрітися з українськими військовими, які проходять там навчання. Зокрема, і на танках “Челенджер”.

“Українські екіпажі, які прибули на навчання минулого тижня, будуть використовувати танки Challenger 2 для захисту суверенної території України вже наступного місяця. І ми сьогодні домовилися розширити програму навчання, через яку пройшли вже 10 тисяч українських військових”, – заявив Ріші Сунак.

Також Сунак повідомив, що Велика Британія розширює тренувальні програми для солдат ЗСУ. Тепер навчання будуть і для українських моряків і пілотів.

«Ми вперше навчаємо бойову авіацію. Це те, що ми хочемо продовжувати робити більше, щоб переконатися, що українські збройні сили навчаються на обладнанні НАТО”, – сказав він.

Водночас, відповідаючи на запитання про можливість надати Україні бойові винищувачі, Сунак сказав:

«Коли мова йде про бойові винищувачі, то вони, звичайно, є частиною розмови… тому ми сьогодні оголосили, що будемо навчати українські повітряні сили на платформах стандартів НАТО».

Нагадаємо, прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак доручив міністру оборони Бену Воллесу з’ясувати,  які літаки країна могла би потенційно надати Україні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі