НТА > НОВИНИ > Новини світу > Super Green Pass: В Італії введуть пропуск для боротьби з коронавірусом

Super Green Pass: В Італії введуть пропуск для боротьби з коронавірусом

183

Влада Італії посилить в країні заходи з боротьби з COVID-19 і введуть санітарний пропуск Super Green Pass. “Суперсертифікат” видаватиметься тільки вакцинованим і тим, хто перехворів.

Як повідомляє ANSA, новий документ буде діяти з 6 грудня по 15 січня, але в разі необхідності ним продовжать користуватися і далі. Super Green Pass видаватимуть на дев’ять місяців.

При цьому вже чинний “базовий” пропуск – Green Pass – отримуватимуть нещеплені при наявності негативного тесту на коронавірусну інфекцію. Документ потрібен, щоб користуватися громадським транспортом, ходити на роботу в офіс і зупинятися в готелях.

Super Green Pass буде необхідний у менш постраждалих COVID-19 частинах держави. Він знадобиться для відвідування концертів, вистав, стадіонів, нічних клубів, публічних заходів, а також ресторанів і барів, що знаходяться в приміщеннях.

Таким чином італійська влада збирається захистити відносно вільні від COVID-19 зони в країні від нової хвилі захворювання.

З 15 грудня обов’язкова вакцинація від коронавірусу вводиться для військових, поліції, адміністративного персоналу у сфері охорони здоров’я. Для медичного персоналу стане обов’язковою третя, бустерна доза вакцини.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі