НТА > НОВИНИ > Новини політики > “Суспільство має бути єдиним у готовності відбити московський наступ”, – Тягнибок

“Суспільство має бути єдиним у готовності відбити московський наступ”, – Тягнибок

487
Тягнибок зробив заяву про відсіч вторгненню московського агресора

Всеукраїнське об’єднання “Свобода” зробило заяву про відсіч вторгненню московського агресора. Про це голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок написав у Facebook.

Сьогодні Путін оголосив послання Федеральним зборам Російської Федерації. За словами Тягнибока, погрози, які прозвучали від Путіна, лише проявили те, що очевидно для всіх.

Голова ВО “Свобода” нагадав, що уже восьмий рік триває московська агресія проти України та окупація Криму, частини Донецької і Луганської областей.

“Впродовж останніх місяців Москва концентрує на кордонах України найбільше з 2014 року угрупування своїх військ, демонструючи наміри продовжити вторгнення в Україну, а московські політики напряму погрожують геноцидом щодо українців. У цей час все суспільство має бути єдиним у готовності відбити можливий московський наступ, в якій би частині України він не відбувався. Бо Росія не збирається на цьому зупинятися – як заявив Путін, сама буде проводити “червоні лінії” і “швидко, асиметрично і жорстко” карати за їхній перетин”, – написал голова ВО “Свобода”.

Жоден “мирний план” не гарантує непереможність нашої держави – лише негайні конкретні кроки влади, спрямовані на захист Нації та держави.

З самого початку московсько-української війни “Свобода” вимагає:

 • Запровадити воєнний стан на окремих територіях Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Одеської областей. Посилити патрулювання кордонів з Білоруссю та Придністров’ям.
 • Створити Ставку Верховного Головнокомандувача.
 • Оголосити проведення загальної мобілізації та провести повномасштабні навчання у безпосередній близькості до північного, східного і південного кордонів України. До навчань залучити резервістів, демобілізованих учасників бойових дій та бійців добровольчих батальйонів.
 • Провести мінування на всіх напрямках можливого наступу московських військ, в першу чергу акваторій Азовського і Чорного морів, Північно-Кримського каналу.
 • Розірвати дипломатичні стосунки та всі договори з Російською Федерацією, вислати дипломатів та закрити державний кордон з РФ (перемовини з державою-агресором вести виключно через міжнародних посередників). «Свобода» ще у березні 2014 року зареєструвала проект постанови про розірвання дипломатичних відносин з Російською Федерацією (№ 4493 від 19.03.2014 р.), але влада за понад 7 років не спромоглася її ухвалити.
 • Терміново офіційно звернутися до США та Великої Британії, як держав-гарантів України за Будапештським меморандумом, щодо поставок летального озброєння, у тому числі важкого, укласти з ними двосторонні договори про військову допомогу.
 • Звернутися до США про надання Україні статусу Основного союзника поза НАТО (MNNA).
 • У разі відмови держав-гарантів розпочати проведення міжнародних консультацій щодо відновлення ядерного статусу України.
 • Невідкладно провести позачергову сесію парламенту і ухвалити закони про територіальну оборону України (№ 4504 від 16.12.2020 р.), про цивільну зброю та боєприпаси (4335-1 від 24.11.2020 р.), про встановлення кримінальної відповідальності за колабораціонізм (№ 2549 від 06.12.2019 р.), про деокупацію (формула Свободи) (№ 5093 від 18.02.2021 р.), про збільшення військового збору для олігархів (№ 2252-1 від 25.10.2019 р.).
 • Внести зміни до Державного бюджету України з метою збільшення державного оборонного замовлення.
 • Знищити промосковську п’яту колону: заборонити проросійські партії та організації; арештувати рахунки, майно усіх кампаній, де є частка російської власності, та почати процес його конфіскації; усунути російську агентуру зі ЗСУ та спецслужб (провести через детектор брехні увесь генералітет на предмет здачі державних інтересів Москві).

“Свобода” не з телевізора знає, що таке війна. Всі ці роки тисячі націоналістів захищали і захищають Україну зі зброєю в руках. Тому закликаємо всіх українців бути пильними та готовими в будь-який момент дати відсіч ворогу на всіх ділянках”, – додав Тягнибок.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі