НТА > НОВИНИ > Новини політики > Свічка за здоров’я чи богохульство. Конфлікт депутатів Тищенка і Лероса продовжився в церкві

Свічка за здоров’я чи богохульство. Конфлікт депутатів Тищенка і Лероса продовжився в церкві

141

Заступник керівника депутатської фракції «Слуга народу» Микола Тищенко після нападу прямо біля трибуни на позафракційного депутата Гео Лероса пішов помолитися за його здоров’я.

Цьому факту Тищенко присвятив спеціальний допис на своїй сторінці у Facebook. «Помолився за здоров’я Гео Лероса. Нехай допоможе йому Господь зійти з хибного шляху і віднайти шлях істинний», – підписав Тищенко свою фотографію зі свічкою біля ікон.

Натомість Гео Лерос у коментарі «Українській правді» такі дії нардепа назвав богохульством і додав, що Тищенко мав би молитися за тих, «кого убив і покалічив».

«Коля Оболонський в базах карного розшуку проходить у двох убивствах, торгівлі героїном, рекеті та крадіжках. Була би в нього хоча би крапля совісті, він би ставив свічки за тих, кого вбив і покалічив. Церковною мовою його пост – це богохульство. Він експлуатує церкву для політичних маніпуляцій, але це нікого вже не дивує», – заявив Гео Лерос.

За його словами, Тищенко «пробив дно ще в дев’яності», а зараз у нього «просто друга молодість, коли він відчуває вседозволеність».

Гео Лерос також іронічно «подякував» президенту Володимиру Зеленському за те, що «привів до влади людей із «новою ментальністю».

Нагадаємо, що народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко під час сесії Верховної Ради України спробував виштовхати з-за трибуни позафракційного колегу Гео Лероса, який раніше був його однопартійцем.

Інцидент спричинив різкий виступ Лероса з трибуни, коли він знову виступив із критикою на адресу президента Володимира Зеленського та голови Офісу президента Андрія Єрмака.

Народний депутат України Ярослав Юрчишин в ефірі проєкту «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA заявив, що бійкою із депутатом Гео Леросом «кум Єрмака – Тищенко» намагався встановити цензуру у Верховній Раді.

А народна депутатка України Вікторія Сюмар наголосила, що у Верховній Раді нардепу Гео Леросу хотіли закрити рота, як зробили це великим телеканалам.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі