НТА > НОВИНИ > Новини світу > Світ готується до можливого застосування Росією ядерної зброї – Зеленський

Світ готується до можливого застосування Росією ядерної зброї – Зеленський

Через Росію у світі може збільшитися число ядерних держав

502

Президент України Володимир Зеленський заявив, що російські пропагандисти відкрито погрожують ядерною зброєю. Відтак, світові політики готуються до можливості застосування Росією ядерної зброї, хімічної чи біологічної зброї.

Про це президент розповів у зверненні до політиків і народу Індонезії.

“Російські державні пропагандисти відкрито погрожують ядерною зброєю. Світові політики готуються до можливості застосування Росією так званої тактичної ядерної зброї або хімічної, біологічної зброї”, – заявив Зеленський.

За його словами, через Росію у світі може збільшитися число ядерних держав.

“Якщо Росія вдається до ядерного шантажу, то різним силам у світі може здаватися логічним і для себе знайти ядерну зброю. Сказати, що це небезпечно для всього світу — це нічого не сказати”, – підсумував Зеленський.

Виступаючи по відеозв’язку в індонезійському аналітичному центрі foreign Policy Community of Indonesia Зеленський також подякував Індонезії за запрошення на саміт “Великої двадцятки” восени.

“Я приймаю це запрошення і вірю, що до саміту восени світ вирішить цю велику проблематику…Ми маємо не допустити масового голоду, зупинити масові вбивства та репресії, назавжди відучити будь-які держави світу від ядерного шантажу. Вірю, що на саміті будуть лише держави-друзі, держави-партнери і не буде жодних окупантів”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, що США не допускають можливості постачання Україні ядерної зброї. Про це днями сказала помічниця державного секретаря США у справах Європи та Євразії Карен Донфрід.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі