НТА > НОВИНИ > Спорт > Світоліна програла півфінал Олімпіади, вона побореться лише за бронзову медаль

Світоліна програла півфінал Олімпіади, вона побореться лише за бронзову медаль

622
1627199545 btu tennis

Українській тенісистці Еліні Світоліній (6-та ракетка світу) протистояла Маркета Вондроушова (42-га ракетка світу) з Чехії. Наша спортсменка практично без шансів програла в цій півфінальній дуелі – 3:6, 1:6.

Суперниця українки виглядала свіжішою, оскільки в попередньому раунді турніру витратила значно менше часу задля перемоги. Вона провела з іспанкою Паулою Бадосою (29-та ракетка світу) лише один сет – опонентка чешки знялася після першого сету (3:6).

Натомість у чвертьфіналі турніру Світоліна здобула перемогу над представницею Італії Камілою Джорджі (61-ша ракетка світу) – 6:4, 6:4. А перед цим провела дуже виснажливі поєдинки попередніх стадій олімпійського тенісного турніру.

До 1/4-ої фіналу, якщо брати до уваги матч у парі з Даяною Ястремською, Еліна грала в столиці Японії чотири дні поспіль. Сумарна тривалість її матчів склала 9 годин і 23 хвилини: 24-го липня – Алізе Корне / Фіона Ферро (поразка) – 1 година і 21 хвилина; 25-го липня – Лаура Зігемунд (Німеччина) – 6:3, 5:7, 6:4 – 3 години і 7 хвилин; 26-го липня – Айла Томляновіч (Австралія) – 4:6, 6:3, 6:4 – 2 години і 23 хвилини; 27-го липня – Марія Саккарі (Греція) – 5:7, 6:3, 6:4 – 2 години і 41 хвилина.

Тобто на цей поєдинок найкращій на теперішній момент українській тенісистці просто забракло фізичних сил.

Це була п’ята зустріч Світоліної і Вондроушової. Рахунок в особистих зустрічах ста 3:2 на користь українки.

У боротьбі за бронзову медаль українка Еліна Світоліна зійдеться з казахстанською тенісисткою Оленою Рибакіною.

Нагадаємо, що сьогодні український плавець Михайло Романчук завоював бронзову нагороду Олімпійських ігор в Токіо на дистанції 800 м вільним стилем. Ця олімпійська медаль стала першою для України в плаванні за 17 років. Востаннє українські плавці брали нагороди на Олімпіаді 2004-го року.

Це перша олімпійська медаль в кар’єрі Михайла Романчука. Раніше бронзові нагороди в Токіо-2020 завоювали дзюдоїстка Дарія Білодід, стрілки Олена Костевич і Олег Омельчук, а також фехтувальник Ігор Рейзлін.