НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Священник із Львівщини 15 років працював за кордоном, щоби звести храм

Священник із Львівщини 15 років працював за кордоном, щоби звести храм

374
Священник з Львівщини працював за кордоном, щоб звести храм

Священник-реформатор із Червонограда аж 15 років працював за кордоном, аби здійснити свою заповітну мрію – звести храм та парафію у себе на Батьківщині.

Про це йдеться у проекті телеканалу НТА –  “Все можливо”.

Володимир Ващук, настоятель парафії Пресвятої Богородиці Владичиці України, розповідає – ці 15 років провів на заробітках в Канаді – щоб зібрати кошти доводилось важко працювати:

“Плитку клав, хліб пік на пекарні, я мусив за щось це все будувати. Прийшов сюди – тут було дуже мало людей і треба було заробити гроші”.

Отець Ващук розповідає, що на місці, де сьогодні звели храм, ще 20 років тому не було нічого.

“Був пустир, були такі хащі, як кажуть в нашому народі, закинуте місце, нікому не потрібне. Збігалися наркомани, алкозалежні, тобто місце, де нормальна людина не могла ступити, бо було небезпечно”, – поділився він.

Ще на заробітках в Торонто він розповідав українцям, що парафія – це його “третя дитина”. Саме тому отець Володимир повернувся в Україну та реалізував свою мрію.

“Воно все зроблене з любов’ю, з такою, знаєте, відданістю…Я завжди казав – це моя 3 дитина, яку я народив і далі вкладаю в неї, виховую і все з любов’ю”, – зізнався о. Володимир.

Ще одна гордість отця Володимира – це парафіяльна пекарня. Таку ідею він виношував кілька років. І ось, врешті, вирішив реалізувати.

Окрім того, Володимир Ващук відкрив першу катехитичну школу у Червонограді, де почали навчати дітей.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі