НТА > НОВИНИ > Суспільство > Священники УПЦ МП вимагають в Онуфрія вийти з РПЦ

Священники УПЦ МП вимагають в Онуфрія вийти з РПЦ

Повідомили, що перестають згадувати Кіріла у молитвах під час Богослужінь

1011

Понад десяток священників московського партіархату закликали очільника своєї церкви митрополита Онуфрія вийти з РПЦ.

Заклик поширили біля десяти священиків Української православної церкви московського патріархату із храмів Києва, Київщини та Дніпра. Вони записали звернення до митрополита Онуфрія із закликом зібрати Помісний собор і вийти з московського патріархату. Також повідомили, що перестають згадувати патріарха Кіріла у молитві.

 

Ось що сказав настоятель храму Федора Освяченого у Києві Петро Семащук у зверненні на YouTube:

“Звертаюся до свого настоятеля, блаженнійшого митрополита Онуфрія з проханням ініціювати скликання помісного собору Української православної церкви, на якому порушити питання про недоречність подальшого перебування у складі Московського патріархату та зміну канонічного статусу нашої Церкви”, – сказав священик.

Він також звернувся до глави Російської православної церкви патріарха Кирила. Повідомив, що припиняє згадувати його ім’я у молитвах у відповідь на мовчання під час війни Росії з Україною та потурання президентові Росії Володимиру Путіну.

Нагадаємо, почесний патріарх Філарет раніше звернувся до митрополита Української православної церкви московського патріархату Онуфрія із закликом про об’єднання з Православною Церквою України.

Зазначимо, що на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, предстоятель УПЦ МП Онуфрій звернувся до громадян України закликав молитися за українське військо, державу та народ.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі