НТА > НОВИНИ > Святкувати спокійно. У РНБО запевнили, що загроз відкритої агресії Росії зараз немає

Святкувати спокійно. У РНБО запевнили, що загроз відкритої агресії Росії зараз немає

Українські військові фахівці стверджують, що великого вторгнення Росія не може робити навіть фізично

496

Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що зараз немає загроз для «відкритої агресії з боку Росії».

Про це він заявив на брифінгу за підсумками засідання РНБО. За його словами, Україна має актуальну інформацію про ситуацію на кордоні з Росією в радіусі 200 і 400 кілометрів. Тож зараз, зазначив Данілов, загроз для вторгнення Росії немає.

«Інформація про те що відбувається на нашому кордоні у нас є в щоденному режимі. Таку ж інформацію отримує президент і всі наші органи. Ми не бачимо великої небезпеки у тому, що відбувається на наших кордонах. Якщо для певної частини західного суспільства це стало новиною, що в нас триває війна, військова агресія з боку Росії, то з лютого 2014-го року для нас це вже речі які є щоденними», – наголосив Данілов.

За його словами, попри публікації закордонних медіа «про великі збільшення» військ Росії на кордоні, «ще раз кажу, ми такого не бачимо».

«Є певне збільшення військових, я неодноразово казав, що ми чітко відстежуємо те, що стосується нашого кордону, периметру 200 км від нашого кордону, наступний це 400 км, ми чітко усвідомлюємо де там що відбувається. Загроз для відкритої агресії від Росії ми не бачимо, що буде завтра – розглянемо завтра»», – додав секретар РНБО.

Він зауважив також, що збільшення кількості повідомлень про «нарощування» військ РФ на кордоні з Україною – це частина інформаційної кампанії із «залякування» українців.

«Те, що стосується введення надзвичайного стану в Україні, у разі появи обставин для введення такого стану, ми відразу будемо інформувати про це суспільство. Більш того, наші фахівці кажуть, що великого вторгнення РФ не може робити навіть фізично. Тому що є певні розрахунки, є період підготовки, є проміжок часу, який вони мають на це витратити. Зараз є невелике збільшення, але воно не є для нас надто критичним, вся ситуація – під контролем. Відпочивайте спокійно. Святкуйте. Ми не бачимо прямої загрози для нашої держави. Якщо у Кремлі ухвалять інше рішення – ми відреагуємо», – спробував заспокоїти українців Данілов.

Нагадаємо, на початку цього тижня в Євросоюзі вкотре повідомили про можливі масштабні санкції на випадок подальшої агресії Росії щодо України. Ці санкції вже підготовлені.

Натомість лідер Чечні Рамзан Кадиров під час пресконференції у Грозному заявив про те, що готовий вирішити «українське питання», приєднавши Україну не лише до Росії, а й до Чечні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"