НТА > НОВИНИ > Спорт > Силач із Львівщини переміг на світових іграх стронгменів

Силач із Львівщини переміг на світових іграх стронгменів

У США відбулися ігри стронгменів, на яких виступили 6 представників України

479

26-річний львівський силач Павло Кордіяка на престижних змагання у Сполучених Штатах Америки підтвердив свій статус одного з найсильніших чоловіків світу.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної держадміністрації. Завдяки цій перемозі він кваліфікувався у професійний дивізіон світового стронгмену.

Тепер силач із Львівщини отримав право брати участь у найпрестижніших міжнародних турнірах.

Павло Корліяка родом зі села Купновичі на Самбірщині.

2020-го року він отримав звання найсильнішої людина України 2020-го року. За інформацією Sport.ua, у вересні минулого року із шести вправ фінального турніру зі стронгмену, який відбувся у закарпатському Хусті, Кордіяка переміг у трьох. Відтак галичанин вперше за кар’єру здобув тоді найпрестижніший титул в українському стронгмені.

Офіційні ігри стронгменів – це своєрідний фестиваль сили, який збирає сотні найкращих спортсменів-стронгменів і стронгменок з 22-ох країн. Спортсмени позмагалися за  титул найсильнішого у світі в 9-ти різних дивізіонах.

Нагадаємо, що наприкінці серпня вісім найсильніших спортсменів України зрушили з місця літак Ан-225 «Мрія» і встановили новий світовий рекорд із перетягування. Це сталося 26-го серпня на аеродромі Антонов у Гостомелі Київської області.

Приблизно рік тому львівські стронгмени встановили новий рекорд України.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі