НТА > НОВИНИ > Новини світу > Силовиків закидали камінням. На кордоні з Польщею знову напруга

Силовиків закидали камінням. На кордоні з Польщею знову напруга

Білоруські служби постачають мігрантам цеглини та шматки бруківки для атак на кордоні

303

На кордоні Польщі з Білоруссю мігранти знову намагалися силою прорватися на польський бік.

Про це повідомила у твітері Прикордонна варта Польщі. Біженці за пасивної підтримки білоруських прикордонників закидали польських силовиків камінням.

«Учора 76 осіб намагалися нелегально перейти кордон. На ділянці біля Черемхи група з 20-ти осіб силою форсувала кордон, кидаючи каміння в польські служби. Всіх людей затримано», – сказано в повідомленні.

Цього тижня польська сторона інформувала, що один із керівників прикордонної служби Білорусі Роман Подлиньов особисто керував штурмом польського кордону.

А прессекретарка польської прикордонної варти Анна Михальська заявляла, що білоруські служби постачають мігрантам цеглини та шматки бруківки, щоб ті атакували польських силовиків.

Нагадаємо, що на початку тижня, що минає, мігранти кидали каміння у силовиків і пошкодили п’ять поліцейських автомобілів.

Минулого тижня у Прикордонній службі Литви заявили, що на кордоні з Білоруссю було чути постріли. Їх нарахували приблизно 20 із білоруського боку.

Експерти визначили, що мігрантська криза на білорусько-польському кордоні перейшла у фазу повільної дестабілізації, хоча може вибухнути в будь-який момент.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі