НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > Сили ППО навчаються, як захищати українське небо із SAMP/T-Mamba

Сили ППО навчаються, як захищати українське небо із SAMP/T-Mamba

327

Представники українських ракетно-зенітних військ уже вирушили навчатися роботи із системами SAMP/T-Mamba, які Україні надають спільно Франція та Італія.

Про це повідомив командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Микола Олещук.

«Щиро дякую Урядам Франції та Італії за ухвалене рішення стосовно надання систем ППО/ПРО SAMP/T-Mamba, для захисту України від ракетного терору росії та посилення системи протиповітряної оборони держави. Негайно прийняв рішення про відрядження необхідної кількості підрозділів зенітних ракетних військ на навчання. І вони вже в дорозі», – повідомив Олещук.

За його словами, українські фахівці повернуться в Україну «не з порожніми руками, а із знаннями, уміннями та самими комплексами SAMP/T-Mamba».

Нагадаємо, Італія і Франція обговорили передачу Україні ЗРК SAMP/T наприкінці січна. Країни також домовились замовити 700 ракет Aster-30 вартістю 2 млрд євро для цієї системи.

Зенітно-ракетні комплекси SAMP/T  – наземна система «земля-повітря» середнього радіусу дії — Mamba.  Призначена для захисту території від звичайних повітряних загроз, таких як літаки або крилаті ракети.

SAMP-T призначений для протиповітряного захисту механізованих підрозділів, а також протиповітряного прикриття важливих стаціонарних об’єктів від масованого нападу широкого класу повітряних цілей.

Це єдина система європейського виробництва, яка здатна перехоплювати балістичні ракети.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі