НТА > НОВИНИ > Новини світу > «Символ рішучості». У Польщі показали паркан, який буде на кордоні з Білоруссю

«Символ рішучості». У Польщі показали паркан, який буде на кордоні з Білоруссю

618

Постійний паркан на кордоні Польщі та Білорусі планують спорудити за шість місяців, його висота – понад 5 метрів.

Про це повідомила РАР із посиланням на міністра внутрішніх справ і адміністрації Маріуша Камінскі. У прикордонній службі підготували також візуалізацію майбутнього паркану.

Міністр зазначив, що цей паркан стане символом рішучості Польщі боротися з нелегальною міграцією.

«Це міграція не з природних причин, як у багатьох інших випадках у світі – через природні катаклізми, політичні та збройні конфлікти… Ми маємо справу з елементом гібридної війни, яку веде білоруський режим, щоби дестабілізувати ситуацію у Польщі та ЄС», – наголосив Маріуш Камінскі.

Довжина паркану у Підляському воєводстві – 180 км, а в Люблінському воєводстві, де природним бар’єром є Західний Буг, задіють інші способи укріплення кордону.

Паркан складатиметься з основи зі сталевих прутів висотою 5 метрів, над якими закріплять додатковий бар’єр із колючого дроту. Загальна висота конструкції – 5,5 метра.

Уздовж кордону розмістять сенсори руху та камери, що забезпечуватимуть спостереження у світлий і темний час доби. Крім того, зазначив міністр, до постійної охорони східного кордону залучать ще 750 прикордонників.

Як відомо, з літа 2021-го року європейські сусіди Білорусі, особливо Литва та Польща, потерпають від безпрецедентного напливу нелегальних мігрантів, який вони вважають гібридною атакою режиму Олександра Лукашенка.

Нагадаємо, ще влітку стало відомо, що для того, аби зупинити нелегальний потік мігрантів, Польща вирішила встановлювати паркан на кордоні з Білоруссю. У серпні лише за добу польські військові звели майже три кілометри огорожі.

На початку жовтня під час інспекції нещодавно зведеної ділянки українсько-російського кордону на Луганщині міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що впродовж 2022-2023-го років Україна має збудувати державний кордон із Росією і Білоруссю.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі