НТА > НОВИНИ > Новини політики > Синютка: Законопроєкт про деолігархізацію – “юридичний треш”

Синютка: Законопроєкт про деолігархізацію – “юридичний треш”

Законом про деолігархізацію Володимир Зеленський хоче збагатитись та знищити політичних опонентів

198

Володимир Зеленський насправді не хоче боротись із олігархами. якщо б він справді цього хотів, то уже б давно ввів санкції проти Ігоря Коломойського, як це зробили у США.

Про це в ефірі проєкту “Говорить великий Львів” на телеканалі NTA заявив народний депутат України від фракції ЄС Олег Синютка.

На його думку, Володимир Зеленський сам хоче стати олігархом.

“Подейкують знаючі люди, що це просто стимул, щоб касу нести в Офіс президента”, – розповів Синютка.

Окрім того, на його думку, своєю деолігархічною ініціативою Володимир Зеленський просто хоче знищити політичних опонентів, які заважають “прагненню до монархічного правління”. Також, за словами Синютки, законопроєктом президент хоче закрити опозиційні канали, які критикують президента та його оточення.

“У законі записаний юридичний треш. по-перше, не може РНБО, ручний засіб президента, повноважень якого немає в Конституції, вводити відповідні санкції. вони потім просто на просто розсиплються якщо не в українських, то у європейських судах”, – зауважив депутат.

Натомість, наголосив він, альтернативний законопроєкт, який розробляє його політсили, пропонує застосовувати органи, які мають достатньо повноважень – Антимонопольний комітет та НАЗК.

“Дуже важливим є і час, коли це вводити. Якщо вони це почнуть робити через РНБО, це буде, як в народі кажуть, на святого ніколи. це дуже важливо, що НАЗК і Антимонопольний комітет можуть працювати уже сьогодні”, – підкреслив Олег Синютка.

Більше про президентську ініціативу читайте у матеріалі Закон про деолігархізацію. Суть і застереження.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі