НТА > НОВИНИ > Війна > Системи ППО та катапультування. Українські пілоти проходять підготовку у Франції

Системи ППО та катапультування. Українські пілоти проходять підготовку у Франції

290

 

Українські пілоти проходять підготовку у Франції, під час якої навчаються працювати із системами ППО класу “земля-повітря”, а також виживанню у разі катапультування на ворожій місцевості.

Про це повідомив на брифінгу представник міністерства оборони Франції, – пише  Le Monde.

Зокрема, заступник міністра з питань оборонної інформації та комунікації генерал Ян Граве, спростував інформацію, яку вчора опублікувало Le Figaro, про те що близько 30 українських пілотів навчаються літати на винищувачах Mirage 2000 у Франції.

“Ми не навчаємо українських пілотів ні пілотуванню, ні використання систем озброєння”, — сказав Граве.

Він додав, що загалом Франція забезпечує спеціалізоване навчання для близько 1 200 українців впродовж року. Також 150 французьких військових навчатимуть у Польщі до 600 українців на місяць у рамках європейської місії.

Як пише видання, Франція має літаки Mirage 2000-C, які зняли з озброєння кілька місяців тому, і які “все ще мають невеликий потенціал”. Однак, за словами оточення начальника штабу ВПС Франції, для їхнього відновлення потрібен час. Також кілька місяців може знадобитися і для навчання  українських льотчиків, авіапарк яких складається виключно з літаків радянських часів.

Фото ілюстративне

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"