НТА > НОВИНИ > Суспільство > Ситуація погіршилася. Керівник місії Червоного Хреста відвідала окупований Донецьк

Ситуація погіршилася. Керівник місії Червоного Хреста відвідала окупований Донецьк

248

Порівняно з 2020-им роком гуманітарна ситуація в зоні конфлікту на Донбасі значно погіршилася. Мешканцям окупованих територій необхідний доступ до вакцин від коронавірусу.

Таку думку висловила очільниця місії Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні Флоранс Жиллет, яка побувала в окупованому Донецьку та зустрілася там з керівниками бойовиків із так званої «ДНР», зокрема, з Денисом Пушиліним. Про це повідомив Інтерфакс.

«Спостерігаючи за ситуацією, яка складалася минулого року, коли після перемир’я ситуація заспокоїлася, цього року ситуація набагато погіршилася», – заявила вона на брифінгу в Донецьку.

Причинами, які погіршують гуманітарну ситуацію, керівник Червоного Хреста назвала бойові дії і пандемію коронавірусу.

Вона закликала надати мешканцям ОРДЛО доступ до вакцини від коронавірусу. При цьому не уточнила, як це можливо за нинішньої політичної ситуації та певні загострення на фронті.

Нагадаємо, що минулого тижня спеціальний представник голови ОБСЄ в Україні та в Тристоронній контактній групі Гайді Ґрау заявила, що за останні два тижні зростає кількість порушень режиму припинення вогню на Донбасі. Погіршується і ситуація безпеки на ділянках розведення сил.

Наприкінці червня омбудсмен Людмила Денісова вимагала, щоб Росія забезпечила безперешкодний і повний доступ моніторингової місії ООН з прав людини в Україні та Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Раніше неодноразово наголошувалося, що проросійські бойовики не дають співробітникам ОБСЄ доступу до важливих об’єктів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі