НТА > НОВИНИ > Суспільство > «Ситуація складна, але контрольована». Залужний поспілкувався з генералом США

«Ситуація складна, але контрольована». Залужний поспілкувався з генералом США

За словами Валерія Залужного, під час переговорів порушили питання постачання зброї та техніки для українських військових

292

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний провів телефонну розмову з головою об’єднаного комітету начальників штабів США Марком Міллі. Зокрема, сторони обговорили контрнаступ українських військових.

Про це повідомив Залужний у своїх соціальних мережах.

«Під час сьогоднішньої телефонної розмови з головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі обговорили оперативну ситуації, проаналізувавши наступальну та оборонну операції Збройних Сил України», – зазначив Залужний за підсумками переговорів.

Він додав, що ситуація на фронтах складна, але перебуває під контролем України та розвивається за її планами.

При цьому, за словами Залужного, під час переговорів порушили питання постачання зброї та техніки для українських військових.

Під час минулої телефонної розмови, яка відбулася 2-го жовтня, Залужний обговорив з Міллі питання забезпечення потреб українських військових.

Нагадаємо, що український генерал Валерій Залужний став героєм видання Тime і розповів, скільки часу триватиме війна.

Раніше він заявляв, що жодні заяви керівництва Росії не вплинуть на готовність українців боротися за свою свободу. Збройні сили України знищать усіх, хто прийде зі зброєю в Україну, незважаючи на те, чи добровільно вони тут опинилися, чи за мобілізацією.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі