НТА > НОВИНИ > Новини політики > «Він теж боїться». Сюмар припустила, чому Разумков так мляво відреагував на бійку Тищенка

«Він теж боїться». Сюмар припустила, чому Разумков так мляво відреагував на бійку Тищенка

Спікер ВР захищав не парламентаризм і країну, а самого себе.

315

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков чудово розуміє, що став незручним для президента Володимира Зеленського. Тож не хотів провокувати президента, оскільки сподівається на політичну перспективу.

Про це в ефірі проєкту “Говорить великий Львів” на телеканалі NTA заявила народна депутатка України Вікторія Сюмар.

Вона наголосила: сьогодні у Верховній Раді нардепу Гео Леросу хотіли закрити рота, як зробили це великим телеканалам. Мовляв, ті не згадали про розслідування справи вагнерівців, яке вийшло на CNN. У матеріалі йдеться про, фактично, розслідування державної зради українських високопосадовців.

“Саме тому його відтягували від трибуни, бо він почав про це говорити”, – підкрелила Сюмар.

Депутатка наголосила: тут йдеться про рівень тоталітарного керівника країни, який дуже боїться критики

Водночас вона звернула увагу на доволі мляву поведінка спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова.

“Я вважаю, що Разумков теж боїться. Його підвісили Він чудово розуміє, що незручний Володимирові Зеленському. Він розуміє, що такі історії можуть провокувати Зеленського на відставку Разумкова. Очевидно, той хоче мати політичну перспективу в країні. У цій ситуації, на жаль, він захищав не парламентаризм, не країну. Він захищав самого себе, коли не реагував”, ­– підкреслила Вікторія Сюмар.  

Нагадаємо, народний депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко під час сесії Верховної Ради України спробував виштовхати з-за трибуни позафракційного колегу Гео Лероса, який раніше був його однопартійцем.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі