НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Таблетки від ковіду. Американська компанія хоче сертифікувати революційні ліки

Таблетки від ковіду. Американська компанія хоче сертифікувати революційні ліки

128
Американська фармацевтична компанія Merck подала до Департаменту охорони здоров’я Канади заявку на реєстрацію ліків від COVID-19 “Молнупіравір». Таблетки можуть стати революційними у подоланні хвороби.

Про це в інтерв’ю телеканалу CBC розповіла віцепрезидент канадського департаменту Merck Дженіфер Чанг, – пише “Укрінформ”.

“Ми співпрацюємо із Департаментом охорони здоров’я Канади у процесі поступового затвердження. Це значить, що ми надсилаємо свіжі дані про безпеку, якість та ефективність”, – сказала Чанг.

Революційні таблетки: терміни і ціна

За її словами, поки неможливо визначити часові рамки затвердження ліків. При цьому компанія вже веде перемовини із урядом Канади стосовно закупівлі партії “Молнупіравіру” для потреб канадської системи охорони здоров’я.

Чанг додала, що Merck планує, що їхні ліки стануть “глобально доступними”, а їхня ціна буде залежати від можливостей місцевого ринку.

“Ми працюватимемо із урядами по всьому світу, дотримуючись стратегії багаторівневого ціноутворення, що ґрунтуватиметься на даних Світового банку стосовно відносної спроможності кожної держави фінансувати свою системи охорони здоров’я та боротьбу із COVID-19”, – зазначила віцепрезидент.

«Молнупіравір» спочатку розробляла фармацевтична компанія Drug Innovation Ventures (DRIVE) при Університеті Еморі як препарат для лікування грипу. Згодом технологію викупила інша американська фармкомпанія Ridgeback Biotherapeutics, яка підключила до розробки препарату Merck.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі