НТА > НОВИНИ > Новини світу > Тактика Навального «Розумне голосування» на виборах сплутала Путіну всі карти

Тактика Навального «Розумне голосування» на виборах сплутала Путіну всі карти

120

Опозиціонер Олексій Навальний навіть перебуваючи у в’язниці шляхом своєї ініціативи “Розумне голосування” під час виборів до Держдуми РФ зміг нав’язати президенту Володимиру Путіну свій порядок денний.

Про це в спецпроєкті “Вибори без вибору” телеканалу “Дом” заявила російська журналістка і письменниця Юлія Латиніна.

Володимир Володимирович поставив завдання, що частка” Єдиної Росії “на виборах повинна бути 45%. Частка “Единой России” без фальсифікації навіть за участю “електоральних султанатов”, типу Чечні, Башкирії або Мордовії, не виходить на 45%. Особливо не виходить в Москві. Більш того, “Розумне голосування” дуже сильно сплутала владі карти“, – сказала вона.

Латиніна зазначила, що завдяки ініціативі “Розумне голосування”, на цих виборах до Держдуми РФ вперше за багато років вийшло провести дійсно виборчу кампанію.

І Навальний з в’язниці зумів нав’язати Путіну свій порядок денний. Це перетворилося в боротьбу з Навальним. І це перетворилося в боротьбу Навального з владою. При тому, що у нього не було ніякої можливості виставити своїх кандидатів“, – наголосила журналістка.

Завдяки “Розумному голосуванню”, на її думку, у громадян Росії повернувся інтерес до виборів.

Вона додала, що “Розумне голосування” спрацювало, попри сильну протидію влади – “і в Google вони оскаржувалися, і в Apple”.

Мабуть, це все-таки останні вибори, які відбулися в Росії. Тому що ситуація з виборами завдяки Навальному стає некерованою, і вибори більше несумісні з політичною стабільністю“, – резюмувала Латиніна.

Як відомо, “Розумне голосування” — це стратегія, яку запропонувала команда російського опозиціонера Олексія Навального. Мета – якщо не допустити, то хоча б мінімізувати фальсифікації на користь правлячої партії “єдиноросів”.

Стратегія полягає в тому, що аналітична група Олексія Навального в кожному виборчому окрузі вибирає людину або партію, у яких є шанси виступити серйозним конкурентом для “єдиноросів”. Ця людина може входити до будь-якої політичної партії – головне, щоб вона могла скласти конкуренцію “єдиноросам”. І далі програма пропонує проголосувати за цього кандидата.

Тим часом стало відомо, що у Держдуму після обробки 100% протоколів пройшли списки “Єдиної Росії”, КПРФ, ЛДПР, “Справедливої Росії” і “Нових людей”, випливає з даних ЦВК, передає ТАСС. “Єдина Росія” перемагає на виборах в Держдуму за списками з 49,82%.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі