НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > Т-62 – це труна для екіпажу. Експерт про танки, які готує РФ на Донбас

Т-62 – це труна для екіпажу. Експерт про танки, які готує РФ на Донбас

“Якщо українські війська знищують новітні розробки Т-90, то думаю, з Т-62 дадуть собі ради”

4501

Радянські танки Т-62, які зараз розконсервовує зі складів Росія, щоб після техогляду кинути у бій на Донбас, – давно морально і фізично застарілі. Фактично це труна для екіпажу танка.

Таку оцінку озброєнню дав військовий експерт Дмитро Снєгирьов в спецефірі NTA.

За його словами, саме українці змусили росіян діставати зі сховків старий брухт, адже якщо на початку війни на озброєнні в окупантів було 2 700 танків, то за три місяці війни українським військовим вдалося знищити близько половини від загальної кількості.

“Саме через це з консервації знімаються старі радянські танки Т-62. Але ці танки не мають відповідного захисту, броні. Це радянський танк, який морально і фізично давно застарів. Фактично це труна, в якій успішно можна ховати окупантів не те щоб “Джевелінами”, а й “Стугнами”, будь-якими іншими протитанковими засобами”, – каже експерт.

На його думку, такий крок росіян свідчить лише про закінчення новітнього озброєння у ворога. Понад те, Снєгирьов розповів майже анекдотичну історію про те, що в його рідному Луганську із постаменту зняли танк Т-34 ще часів Другої світової війни.

“Не виключаю, що він уже десь на лінії фронту. Так якщо українські війська знищують новітні розробки Т-90, то думаю, з Т-62 дадуть собі ради”, – впевнений експерт.

Танк Т-62 – радянський середній танк. Перший у світі танк із гладкою гарматою у виробництві, який виробляли в СРСР з 1961 по 1975 роки. Застарілі танки мають слабке бронювання і гармату калібру 115-мм.

Нагадаємо, що ще раніше в спецефірі NTA військовий аналітик Олександр Ковальов розповів, що у південному військовому окрузі РФ знімають з консервації танки Т62. Після технічного огляду та ремонту боєздатні одиниці відправлятимуть на Донбаський плацдарм.

“За результатами втрат в ході бойових дій ворог змушений знімати зі зберігання танки Т-62 для комплектування резервних батальйонних тактичних груп, що формуються для відправки в Україну. Крім того, для поповнення втрат озброєння та військової техніки використовується техніка, що була уражена та відновлена на ремонтно-відновлювальних підприємствах”, – повідомляли 23 травня і у Генштабі ЗСУ.

Оцініть новину
Клас!
21
Я це люблю
2
Ха-ха
17
Сумно
1
Злість
1
Обіймашки
1
Шооо?
5

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі