НТА > НОВИНИ > Війна > Таїсія Повалій заспівала для агресорів-убивць українську «Пісню про рушник»

Таїсія Повалій заспівала для агресорів-убивць українську «Пісню про рушник»

2021-го року співачка Таїсія Повалій скаржилася, що в Україні їй некомфортно працювати, а люди «дивляться на неї скоса»

777

У понеділок, 9-го травня, Таїсія Повалій виступила на урочистому концерті в ефірі пропагандистського каналу «Росія 1». Співачка виконала «Пісню про рушник» українською на тлі декорації у вигляді комуністичних зірок, георгіївських стрічок і синьо-жовтого пейзажу.

Про це повідомило Суспільне. «Пісня про рушник» – твір українського поета Андрія Малишка, сповідь-спогад ліричного героя, у якій матір дарує синові рушник, вишитий як символ життєвоï дороги.

Рушник – це образ символ чистоти та любові, матері-берегині, яка дала життя, формувала почуття, творила людину. Ліричний герой поезіï з великою теплотою згадує про свою матір.

57-річна уродженка села Шамраївка Київської області заспівала перед російськими генералами. Раніше, 16-го квітня, вона виступала в дуеті зі Стасом Михайловим під час премії «Шансон року». Про війну в Україні співачка не згадує.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ukraine | Україна 🔰 (@just_ukraine)

Таїсія Повалій була кандидаткою від «Партії Регіонів» у жовтні 2012-го року під час парламентських виборів в Україні, посідаючи друге місце в партійному списку.

17-го вересня 2014-го року Повалій разом із групою депутатів «За мир та стабільність» відвідала Держдуму Росії. За цим фактом Головне слідче управління МВС відкрило кримінальне провадження.

Після окупації частини території Донбасу та Криму Повалій не відмовилася від концертів у країні-агресорі.

2021-го року Повалій скаржилася, що в Україні їй некомфортно працювати, а люди «дивляться на неї скоса» та «вважають ворогом».

Нагадаємо, що в березні комітет гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради звернувся до президента Володимира Зеленського із закликом позбавити державних нагород – почесних звань «народний артист України» та «заслужений артист України» – низку російських і українських артистів. Зокрема, Таїсію Повалій.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі