НТА > НОВИНИ > Телеканал НТА тепер можна дивитися на десяти платформах

Телеканал НТА тепер можна дивитися на десяти платформах

164

Відтепер НТА завдяки збільшенню покриття зможуть побачити ще більше глядачів. Трансляція ефіру доступна на додаткових десяти платформах. Серед них найпопулярніші – «Megogo», Sweet TV», «Oll TV», «Просто ТВ».  Знайти телеканал можна у розділі «Регіональні телеканали».

«Наявність на цих платформах робить телеканал НТА доступним на території цілої України. Причому в HD-якості. Ми переходимо з формату регіонального телеканалу у формат регіонально-національного. Чому регіонально-національного? Бо для нас важливо зберігати нашу приналежність саме до Львова. Водночас велика кількість глядачів дивляться наші ток-шоу по всій країні», – розповідає креативний продюсер телеканалу НТА Віталій Крутяков.

«Народне толк-шоу», «Без гриму», «Акценти», випуски новин, програми розслідувань – проєкти телеканалу неодноразово доводили, що охоплюють не лише цілу Україну, а й світ. Окрім цього, проєкт «Говорить великий Львів» уже кілька разів ставав лідером інформаційного мовлення в країні. Це свідчить про його високі рейтинги та конкуренцію із ток-шоу загальнонаціональних телекалів.

«В Україні є стереотип, що якісне телебачення роблять тільки у Києві. Ми хочемо його ламати Адже, наприклад, у США телеканали базуються не лише у Вашингтоні. Є авторитетні канали по всій державі», – додає Віталій Крутяков.

Завдяки медіасервісам перегляд відтепер стає ще зручнішим і доступнішим. Дивитись його можна з інтерактивними функціями паузи та перемотування назад. Окрім цього у телеархіві упродовж тижня з моменту виходу програми її можна буде переглянути ще раз.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі