НТА > НОВИНИ > Спорт > Тенісистки Надія та Людмила Кіченок вибули з Олімпіади-2020

Тенісистки Надія та Людмила Кіченок вибули з Олімпіади-2020

120

Українська пара тенісисток Надія та Людмила Кіченок програли у чвертьфіналі олімпійського турніру з тенісу, що проводиться в Токіо.

Про це розповідає Суспільне.

Сестри Кіченок на Олімпіаді-2020 пройшли двох суперниць перед тим, як зіграти у чвертьфіналі. Спочатку українки перемогли суперниць з Індії, а згодом – представниць Італії.

У чвертьфіналі Людмила та Надія Кіченок мали зустрітися проти представниць ОКР Вероніки Кудерметової та Єлєни Вєсніної. У другому матчі парного розряду тенісистки з ОКР здолали третіх сіяних на олімпійському турнірі – нідерландок Кікі Бертенс та Демі Схюрс.

Пройти у чвертьфінал українкам не вдалося. Тенісистки з ОКР вибили Людмилу та Надію Кіченок за підсумками двох сетів.

У першому сеті українські тенісистки дозволили представницям ОКР зробити ранній брейк та повести в рахунку 3:0. Здобувши перевагу, Кудерметова та Вєсніна не відпускали її, а у восьмому геймі зробили ще один брейк та вийшли уперед за партіями.

Переломний момент другого сету настав за рахунку 2:1 на користь гравчинь з ОКР. Вони зробили ще один брейк, після чого з другої спроби повторили цей успіх у шостому геймі.

Відігратися у матчі Людмилі та Надії Кіченок виявилося не до снаги. Програвши гейм на власній подачі з рахунком 4:1, українки не змогли поборотися і взяти брейк у наступному.

Нагадаємо, що раніше бронзовими медалістами Олімпійських ігор у Токіо стали дзюдоїстка Дарія Білодід і фехтувальник Ігор Рейзлін.

Українці Олена Костевич і Олег Омельчук стали бронзовими призерами у змаганнях зі стрільби з пневматичного пістолета з 10-ти метрів в міксті. Ця медаль стала третьою для збірної України.

Український плавець Михайло Романчук у кваліфікації 800-метрівки вільним стилем на Олімпіаді встановив рекорд цього турніру і рекорд України і пройшов у фінал з найкращим результатом.

Українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла італійську тенісистку Камілу Джорджі у чвертьфіналі олімпійського тенісного турніру – 6:4, 6:4 і вийшла у фінал змагань.