НТА > НОВИНИ > Суспільство > Тернопільський Бандера потрапив до Книги рекордів України

Тернопільський Бандера потрапив до Книги рекордів України

Величезний банер вивісили на фасаді Тернопільської ОДА

740

Банер із зображенням провідника ОУН Степана Бандери, який вивісили у Тернополі на фасаді обласної адміністрації, потрапив до Книги рекордів України. Зокрема, відзначили його розміри: 20 на 11 метрів.

Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці голова Тернопільської ОДА Михайло Головко. Відповідний диплом, який засвідчує встановлення рекорду, вручили саме держадміністрації.

Михайло Головко нагадав, що банер ще 27 грудня 2021 року розмістили до 113-ої річниці від Дня народження лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери, яку відзначали 1 січня. Окрім портрета провідника ОУН, на банері також є підпис: «Батько – наш Бандера. Україна – мати»

Голова Тернопільської ОДА наголосив, що встановлення рекорду не було метою, коли виникла ідея вивісити банер. Головна ідея, щоб “банер із зображенням Степана Бандери нехай нагадує усім, що наш український народ — не зламати”.

«Звертаючись до всіх присутніх я наголосив, що Тернопільщина — це бандерівський край! Тут найдовше тривали бої Української повстанської армії! Тут живуть патріоти, які завжди зі зброєю в руках йшли захищати святу українську Землю», – написав Михайло Головко у фейсбуці.

Нагадаємо, що 1 січня 2022 року в Україні відзначали 113-ту річницю від дня народження Степана Бандери. Зокрема, у Києві відбулася кількатисячна хода, приурочена цій даті.

Також зазначимо, що наприкінці грудня у Тернополі двічі за тиждень вандали осквернювали пам’ятник Бандері: одного разу “гастролери” із Житомира облили монумент фарбою, іншого – невідомі закидали його яйцями.

 

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі