НТА > НОВИНИ > Тероборона закликає підприємців разом формувати потужний резерв

Тероборона закликає підприємців разом формувати потужний резерв

Зокрема, йдеться про збереження робочих місць та зарплат для працівників, які вступатимуть в резерв ТРО

267

Сили територіальної оборони Збройних сил України звернулися до українських підприємців разом формувати потужний резерв, просувати цю ідею серед працівників, зберігаючи за ними робочі місця та зарплати.

Відповідне звернення розмістив у фейсбуці заступник командувача Сил тероборони полковник Сергій Собко.

Він зазначив, що всі вісім років війни український бізнес є незмінним та незамінним партнером ЗСУ, але загроза Україні теж залишається незмінною, і армія шукає способи її стримати.

«Як офіцер Сил територіальної оборони ЗСУ звертаюся до підприємців із закликом до нового партнерства – формування разом із нами потужного резерву територіальної оборони», – заявив Собко.

Заступник командувача Сил тероборони зазначив, що як резервісти підприємці та їхні співробітники можуть проходити службу у військовому резерві за місцем проживання, і чим більше буде таких людей, тим менше буде бажання Росії зазіхати на українську територію.

Він закликав підприємців-роботодавців підтримувати працівників, які вирішили вступати до резерву тероборони, зберігати за ними робочі місця та зарплати, а також просувати ідею формування резерву.

«Перемога чи поразка у війні – це результат вибору, позиції й активності кожного. Щиро розраховуємо на партнерство з усіма патріотами і готові до спільної праці. Ваш крок назустріч нам – ще один шанс на перемогу»,– зазначив Собко.

Зазначимо, що командування Сил тероборони ЗСУ запустили власний інформаційний сайт. Ресурс доступний за посиланням.  На сайті є інформація про те, які документи необхідно зібрати, аби вступити до лав тероборони, які права та обов’язки має за контрактом військовослужбовець ТрО, що йому доведеться робити, чи буде він залучатися до реальних бойових дій та багато інших важливих відомостей.

Дивіться також “Тероборона | Бомбосховища | Навчання для цивільних | Стрільби | БОГДАН ФЕДУН | «Юркевич. Акценти»”.

Нагадаємо, що львівські ветерани-свободівці навчатимуть цивільних, як діяти в умовах воєнного стану.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі