НТА > НОВИНИ > Новини політики > Територіальна оборона не має стати третім складом резерву для ЗСУ, бо має свої завдання і функції, – кіборг Андрій Шараскін

Територіальна оборона не має стати третім складом резерву для ЗСУ, бо має свої завдання і функції, – кіборг Андрій Шараскін

258

Президент України, повторюючи про відсутність прямої загрози війни, заперечує головний принцип військових – готуватися до найгіршого сценарію. Панікувати не потрібно. Але не можна саботувати закони, які прийняті.


На цьому акцентував увагу кіборг, народний депутат України, об’єднання ″Справедливість″ (″Голос″) Андрій Шараскін у прямому етері ток-шоу «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA.

Депутати прийняли Закон про національний спротив, але, на жаль, він з першого січня не працює і не має змоги бути виконаним навіть частково.

Шараскін назвав причину – обрізаний Закон про територіальну оборону. До нього спеціально внесли пункт про рух опору. На думку кіборга, з метою утаємничення всіх бюджетів.

«Ми збільшили на десять тисяч військових спеціально для бригад територіальної оборони, щоб «поставити» на зарплати офіцерський склад – штаби, які будуть керувати добровольцями. Але хто може бути добровольцем? До них ставлять обмеження щодо віку, судимості, стану здоров’я – як до військових. Тобто це спроба підготувати третій склад резерву для Збройних сил. Нічого спільного з територіальною обороною, в якої є свої завдання і функції, це не має», – вважає Шараскін.

Також депутат звернув увагу на те, що у нас не діє Закон про цивільну оборону. Шараскін розповів про пропозиції створення головного військово-цивільного органу, який би розробляв шляхи евакуації, укриття, мобілізаційні резерви, переведення  роботи економіки в умову воєнного стану.

Нагадаємо, як повідомляв NTA, кіборг Олег Височанський, директор Будинку Воїна у Львові, війська територіальної оборони наразі не готові до того, щоб давати відсіч «мігрантам Лукашенка», якщо раптом почнеться їхній прорив на територію України.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі