НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Теща проти зятя у ТікТок. Родина з Львівщини підкорює мережу гумористичними відео

Теща проти зятя у ТікТок. Родина з Львівщини підкорює мережу гумористичними відео

1775

За блогеркою Марією Бовцайло зі старого Добротвора у ТікТок стежать понад 200 тисяч користувачів. Вона – звичайна домогосподарка з села, яка сьогодні разом з рідними завдяки гумористичним роликам підкорюють соцмережі.

@panimariya66

#життявселі #сімя #синізять

♬ оригінальний звук – PaniMariya

Поштовхом стала пандемія

Відеоролики для соцмереж у цій сім’ї знімали давно. Спершу були відео про дітей, а потім про сільське життя. Коли ж у звичний життєвий ритм втрутилась пандемія, час для відеотворінь стало ще більше.

«Ми до самоізоляції віднеслися відповідально. Сиділи вдома, нікуди не виходили. Було багато часу і  потрібно чимось займатися. Вирішили, що це буде ТікТок. Чому саме ТікТок –  бо він давав багато органічних переглядів. Людина, яка мала нуль підписників, могла набирати 100 тисяч переглядів», – розповідає син пані Марії Володимир Бовцайло.

Протистояння тещі і зятя

Попри розмаїття відео у мережі, як не дивно, найбільше користувачам  полюбилося віртуальне протистояння тещі і зятя. Вічна історія для багатьох сімей. Хоча у реальному  житті теща і зять одне одного люблять. У мережу ж викладають відео, щоб підзарядити людей позитивом.

@panimariya66

#життявселі #селонахайпі #підлість

♬ оригінальний звук – PaniMariya

«Звісно, що зятя люблю. Понад те, за 12 років ми навіть жодного разу не сварилися», – каже блогерка Марія Бовцайло.

Любить тещу і зять. Зазначає, що бути блогером йому також подобається. Хоча вмовити тещу до ТікТок вдалося не одразу.

«Вона опиралась: «Я не буду. Люди будуть бачити. Що скажуть?. А то молодіжний такий контент, розумієте. Потім я підключився і все нормально», – ділиться враженнями з NTA ТікТок-зять Володимир Грицько.

200 тисяч підписників – не межа

У роликах знімаються всі члени сім’ї. Тож їхній дім тепер своєрідний ТікТокхаус. Ідеї приходять під час роботи, наприклад. Усі вони стосуються звичного життя. Вони доправляють це гумором – і от вам – готове відео.

@panimariya66

#безшансів #роботяга

♬ оригінальний звук – PaniMariya

Сьогодні за блогеркою пані Марією і її сім’єю стежать у ТікТок понад 200 тисяч користувачів. Але то не межа, – каже жінка. Прагнуть сягнути позначки у мільйон.

Олег Галів

Фото автора

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
2
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі