НТА > НОВИНИ > Новини світу > The Guardian: В Росії розробили спецоперацію для перемоги Трампа на виборах

The Guardian: В Росії розробили спецоперацію для перемоги Трампа на виборах

202

Президент Росії Володимир Путін погодив секретну спецоперацію на підтримку кандидата в президенти Дональда Трампа у 2016 році для впливу на американську політику.

Документи про цю спецоперацію має в розпорядженні видання The Guardian.

Зазначається, що ці документи були підписані особисто Путіним на закритій нараді Ради безпеки в січні 2016 року, де зібралося вище керівництво країни, в тому числі прем’єр Дмитро Медведєв, глава МЗС Сергій Лавров, міністр оборони РФ Сергій Шойгу, а також глави зовнішньої розвідки, ФСБ і т. д.

На нараді вирішили, що Білий дім Трампа “допоможе забезпечити стратегічні цілі Москви”, а його обрання призведе до соціальних заворушень і ослаблення позицій американського президента і його адміністрації на переговорах. Також Путін розраховував домінувати на будь-яких переговорах між США і Росією, а також “зруйнувати переговорну позицію Білого дому і реалізувати сміливі зовнішньополітичні ініціативи”.

У цьому документі Трампа характеризують як “психічно нестабільного, імпульсивного, неврівноваженого з комплексом неповноцінності”, а також що він дотримується консервативних поглядів.

Зазначається, що у Кремля є компромати або потенційні компромати на Трампа після його попередніх неофіційних візитів до Москви.

Також на нараді вирішили “всіма силами сприяти його обранню” на пост президента США і був підписаний міжвідомчий план з втручання в американські вибори, частиною якого був злам хакерами пошти Демократичної партії і публікація листів суперниці Трампа Хілларі Клінтон.

Зокрема, однією з задач була “маніпуляція громадсько-політичною повісткою в США”.

В агенції не мають сумніву, що ця нарада відбулася в січні 2016 року – про це свідчать фотографії, хоча і у пресрелізі повідомлялося, що мова йшла про економіку Молдови.

Деякі документи не стосуються Трампа – в них говориться, що санкції США після окупації Росією Криму сприяли посиленню внутрішньої напруженості, а Москва повинна вплинути на Штати і країни-сателіти, щоб ті скасували або пом’якшили санкції.

Експерти заявили, що вони всі ці документи схожі на справжні.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі