НТА > НОВИНИ > Спорт > Токіо-2020: Команда українських гімнастів посіла сьоме місце

Токіо-2020: Команда українських гімнастів посіла сьоме місце

295

Чоловіча українська збірна зі спортивної гімнастики посіла сьоме місце за підсумками фінальних змагань командного багатоборства Ігор ХХХІІ Олімпіади.

Про це інформує Національний олімпійський комітет (НОК) України.

Команда у складі Іллі Ковтуна, Євгена Юденкова, Петра Пахнюка та Ігоря Радівілова за підсумками виступів у шести видах набрала 246,394 бала.

«Перш за все хочу відзначити, що нам вдалося потрапити до фіналу Олімпійських ігор. Це гідний результат, яким, вважаю, потрібно пишатися. В цілому, хлопці добре виконали свої завдання і нам разом вдалося досягти цього результату. Зараз є до чого прагнути та на кого рівнятися», – прокоментував виступ своєї команди призер Олімпійських ігор-2012 в Лондоні Ігор Радівілов.

Наші гімнасти, Ілля Ковтун та Петро Пахнюк, ще змагатимуться у фіналі індивідуального багатоборства. Окрім того, Пахнюк відібрався також і у фінальні змагання у вправах на паралельних брусах.

Нагадаємо, що київська дзюдоїстка Дарія Білодід виборола першу медаль для України на Олімпіаді в Токіо.

Другим українським тріумфатором Токіо став фехтувальник Ігор Рейзлін.