НТА > НОВИНИ > Спорт > Токіо-2020: українка Магучіх стала бронзовою призеркою олімпіади

Токіо-2020: українка Магучіх стала бронзовою призеркою олімпіади

329

Українська спортсменка Ярослава Магучіх здобула бронзову медаль у фіналі жіночих стрибків у висоту на Олімпіаді-2020 у Токіо.

Про це повідомляє Суспільне.

У фіналі жіночих стрибків у висоту Україну представляли Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко та Юлія Левченко. З них, Магучіх здобула медаль і стала бронзовою призеркою олімпіади.

Українській спортсменці не вдалося з першого разу подолати висоту 1.90 метри. Із Магучіх змагалися американка Вешті Каннінгем, австралійка Нікола Макдермотт, а також представниця ОКР Марія Ласіцкене.

Магучіх, Левченко та Геращенко підходили до висоти 1.93 метри без жодної хиби, причому Ярослава стартову висоту 1.84 метри пропускала.

З висотою 1.93 метри з першої спроби впоралося сім спортсменок, серед яких Магучіх і Геращенко.

На 1.96 метри зі змагань вибули три стрибунки – німкеня Марі-Лоуренс Юнгфляйш, полячка Каміла Ліцвінко та болгарка Мірела Демірева. Ярославі Магучіх та Юлії Левченко знадобилися додаткові спроби, а Геращенко та Нікола МакДермотт стали єдиними, хто подолав її з першого разу.

Висоту 1.98 метри Магучіх змогла подолати її лише з третьої спроби, а Левченко після двох спроб перенесла на 2.00 метри, проте не змогла взяти висоту. Геращенко не використала один стрибок, але подолала її з другого, оновивши власний рекорд сезону.

У стрибках на 2,00 метри взяли участь чотири спортсменки – австралійка Макдермотт, представниця ОКР Ласіцкене та дві українки – Геращенко та Магучіх.

Макдермотт з першої спроби взяла висоту, Ласіцкене та Магучіх – з другої, а Геращенко не вдалося подолати висоту.

У стрибках в 2.02 “золото” здобула представниця ОКР Марія Ласіцкене, подолавши висоту з першої спроби. Макдермотт та Магучіх її не подолали одразу, але австралійка змогла взяти її з другої спроби, тоді як українка перенесла на 2.04 метри.

2.04 метри не змогли взяти жодна зі стрибунок.

Таким чином, Україна здобула 18 медаль у ході Олімпійських ігор у Токіо.

Нагадаємо, раніше Україна виборола бронзову медаль  в командних змаганнях з артистичного плавання.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі