НТА > НОВИНИ > Новини світу > Трагедія в Італії: Обірвалась кабіна на канатній дорозі, загинуло 14 осіб (фото, відео)

Трагедія в Італії: Обірвалась кабіна на канатній дорозі, загинуло 14 осіб (фото, відео)

440

В Італії в результаті аварії на канатній дорозі Стреза-Альпіно-Моттароне біля озера Маджоре, що на півночі Італії, загинуло 14 осіб.

В кабіні перебувало 15 осіб, вижили двоє дітей, які гелікоптером були доставлені в лікарню в Турині у важкому стані, проте згодом дворічний хлопчик помер, а шестирічна дівчина вижила і знаходиться в важкому стані.

Аварія на італійській канатній дорозі

Про це повідомляє La Stampa.

Місцеві аварійні служби повідомили, що аварія сталася на канатній дорозі довжиною у 1491 метр. Кабіна обірвалася в одній із найвищих точок, де канатна дорога проходить далі від землі. Після удару кабіна скотилася, викинувши тіла, яких не було на момент надання першої медичної допомоги. П’ять тіл було знайдено в салоні та решту – у лісі.

На аварію відреагували альпійські аварійно-рятувальні служби та гелікоптери. Доступ до місця аварії важкий. Рятувальна операція триває.

Прокуратура розпочала розслідування.

Стало відомо, що ця канатна дорога з 2014 року проходила капітальний ремонт і була відкрита в серпні 2016 року. Втручання передбачало капітальний ремонт всієї системи, починаючи від кабін до візків, лебідки та електрообладнання. Щороку в листопаді канати регулярно перевірялися.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі