НТА > НОВИНИ > Новини світу > Трамп побажав президенту Байдену, аби той не заснув на зустрічі з російським лідером

Трамп побажав президенту Байдену, аби той не заснув на зустрічі з російським лідером

143

45-й президент США від Республіканської партії Дональд Трамп знову заявив, що він завжди більше довіряв Путіну і Росії, аніж американській розвідці. Він також саркастично звернувся до свого наступника від демократів Джо Байдена, побажавши, щоб той не заснув під час розмови з російським президентом.

Свій відверто підлабузницький допис щодо Росії Трамп опублікував на сторінці в Телеграмі. У ньому він згадав першу зустріч із Путіним під час свого президенства.

“Я провів чудову зустріч з російським лідером в Гельсінкі. На противагу спотвореному висвітленням нашого саміту в пресі США, вдалося багато досягти, в тому числі і повагу Росії. Я подолав те незручне становище, в якому опинилася наша країна, після того, як на замовлення Хіларі Клінтон наші ЗМІ придумали фальшивий образ Росії”, – написав Трамп.

Політик зауважив, що на тогочасній зустрічі Путін поставив йому питання про те, кому він більше довіряє: Росії чи американській розвідці часів президента Обами.

“Відповідь тоді була очевидна! Рідко коли на наш уряд працювали такі негідники. А в цей раз я хочу побажати удачі Джо Байдену на зустрічі з Володимиром Путіним. Не засніть, будь ласка, у відповідальний момент і передайте найкращі побажання російському президенту”, – саркастично завершив свій допис Трамп.

Як ми вже повідомляли, зустріч Джо Байдена і Володимира Путіна відбудеться 16 червня на швейцарській віллі XVIII століття з видом на Женевське озеро. На столі переговорів будуть стратегічна ядерна стабільність і регіональні конфлікти.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі