НТА > НОВИНИ > Новини світу > Трасу у Каліфорнії засипало доларами. Відео

Трасу у Каліфорнії засипало доларами. Відео

В окрузі Сан-Дієго в Каліфорнії тисячі доларів засипали шосе Interstate 5 після того, як одна з дверей бронеавтомобіля, що перевозив гроші, випадково відчинилася.

195

В окрузі Сан-Дієго в Каліфорнії тисячі доларів засипали шосе Interstate 5 після того, як одна з дверей бронеавтомобіля, що перевозив гроші, випадково відчинилася, і мішки з купюрами випали на дорогу. Про це повідомляє CNN.

Вантажівка з доларами прямувала з Сан-Дієго в офіс Федеральної корпорації зі страхування вкладів, широко відомої як FDIC.

Відео з місця події почали публікувати очевидці. На них видно, як люди вибігають зі своїх автомобілів, що перекрили рух, і збирають гроші, намагаючись взяти, як можна більше купюр, які були, в основному, номіналом 1 і 20 доларів.

Повідомляється, що незабаром на місце події прибула поліція, яка зажадала у громадян повернути гроші. Попередньо відомо, що були заарештовані дві людини. Вони замкнулися в машині, і правоохоронцям довелося відбуксирувати авто в ділянку разом з людьми.

@demibagby

this is the most insane thing I have ever seen

♬ original sound – Demi Bagby

Деякі співробітники правоохоронних органів повідомляють, що близько 12 осіб повернули поліції гроші, зібрані ними на шосе.

Правоохоронці попередили людей, що будь-кому, хто зупинився, щоб взяти гроші, і не має наміру їх повертати будуть пред’явлені звинувачення. Для повернення коштів їм дали 48 годин.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі