НТА > НОВИНИ > Спорт > Тренер на Олімпіаді-2020 дав два ляпаси німецькій спортсменці

Тренер на Олімпіаді-2020 дав два ляпаси німецькій спортсменці

117

На Олімпіаді-2020 сталася незвичайна ситуація з німецькою дзюдоїсткою Мартін Трайдос. Тренер дав спортсменці два ляпаси.

Так, у трансляцію ігор портапив момент, як тренер схопив Трайдос за кімоно перед її виходом на поєдинок, а потім дав їй два ляпаси.

Ляпаси спортсменці не допомогли, 32-річна Трайдос програла і покинула Олімпіаду. Згодом вона прокоментувала цей випадок в Instagram та пояснила, що такий у неї ритуал перед змаганнями.

“Мабуть, цього було недостатньо…Такий у нас ритуал перед змаганнями. Мій тренер робить те, що я хочу. Він мене мотивує!”,- пояснила Трайдос.

Нагадаємо, що Олімпійські ігри-2020 стартували 23 липня. Бронзовими медалістами Олімпійських ігор у Токіо стали дзюдоїстка Дарія Білодід і фехтувальник Ігор Рейзлін.

Українці Олена Костевич і Олег Омельчук стали бронзовими призерами у змаганнях зі стрільби з пневматичного пістолета з 10-ти метрів в міксті

Також напередодні Еліна Світоліна перемогла італійську тенісистку Камілу Джорджі у чвертьфіналі олімпійського тенісного турніру.

Утім, сьогодні, 28 липня, українська пара тенісисток Надія та Людмила Кіченок програли у чвертьфіналі олімпійського турніру з тенісу та вибули з Олімпіади.