НТА > НОВИНИ > Спорт > Тренер Шевченко розповів, що планує робити після відставки зі збірної України

Тренер Шевченко розповів, що планує робити після відставки зі збірної України

167

Колишній головний тренер національної збірної з футболу Андрій Шевченко разом із сім’єю, яка мешкає в Лондоні, прибув в Україну, де вони всі разом відсвяткують 30-ту річницю Незалежності.

В і нтерв’ю «Великому футболу» він зізнався, що зараз у нього дуже спокійний період. «Можна подивитися зараз футбол без нервів, без надмірних емоцій. Зараз я вільний. І тепер можна без поспіху розглядати деякі варіанти можливого працевлаштування – від клубів чи збірних. Побачимо, що буде далі», – зазначив Андрій Шевченко.

Один із найвідоміших футболістів і тренерів в історії України зізнався, що тепер скористається можливостями поїздити в інші клуби, подивитися на стан справ, поспілкуватися з іншими тренерами.

При цьому Андрій Шевченко назвав дві країни, роботу в яких він бачить пріоритетною для себе, – це Італія і Англія. Це й не дивно, адже в італійському «Мілані» він досягнув найбільших успіхів, здобув «Золотий м’яч» найкращого футболіста світу. А в «Англії» він грав за «Челсі», там постійне місце проживання його родини.

«Завжди цікаво попрацювати з командою, у якої є амбіції. Це може бути або клуб, або збірна. Ми разом із моїм тренерським штабом розглядаємо різні варіанти», – наголосив Андрій Шевченко.

Як відомо, на посаді головного тренера збірної України його замінив виконувач обов’язків Олександр Петраков.

До речі, обидва футбольні фахівці – колишній і нинішній тренери збірної України – відвідали вчорашній матч Української Прем’єр-ліги між київським «Динамо» та чернігівською «Десною» (4:0).

Нагадаємо, що головний воротар київського «Динамо» та збірної України Георгій Бущан через травму щонайменше впродовж 10-ти днів не зможе брати участь у матчах. Тож він пропустить найближчі поєдинки «синьо-жовтих» проти Казахстану (1-го вересня) та Франції (4-го вересня).

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі