НТА > НОВИНИ > Новини світу > Третя світова війна, безумовно, буде ядерною, – генерал Богдан

Третя світова війна, безумовно, буде ядерною, – генерал Богдан

425

Якщо Третя світова війна матиме свій початок, то вона, безумовно, буде ядерною.

У цьому переконаний генерал-лейтенант, ветеран зовнішньої розвідки України Василь Богдан.

Так, у проєкті “Говорить Великий Львів” він наголосив, що зараз є дуже багато різних міркувань, версій та оцінок того, чи переросте війна в Україні та нинішні світові процеси у Третю світову. При цьому зазначив, що ця тема подекуди використовується з метою маніпуляцій та навіть залякування власних суспільств

“Деякі лідери просувають ідею війни у світову мережу, тут є і певний елемент маніпуляцій задля вирішення власних егоїстичних корпоративних інтересів. Через залякування світу та суспільств”, – каже генерал.

Водночас частково погодився із заявою президента Франції Еммануеля Макрона про те, що третя світова вже триває, але перебуває у гібридній формі.

“Єдине, що може стримувати гарячі голови автократів від глобальної катастрофи – це те, що третя світова війна у разі початку, буде, безумовно ядерною. І це може покласти край існуванню людської цивілізації на цій земній кулі”, – впевнений Василь Богдан.

Також він наголосив, що попри всі намагання зробити світ білополярним, спробах  Китаю, Росії просунути себе, абсолютним лідером-полюсом залишається США. Про це, зокрема, свідчить і візит спікерки Палати представників США Ненсі Пелосі у Тайвань.

“Зараз США, президент Джо Байдан зайняв дуже жорстку не просто антиросійську позицію, антиавтократичну. Тобто це не лише Росія, а й  Китай. Йому вдалося цією позицією швидко об’єднати  Європейський Союз та НАТО. Натомість всі спроби його попередника зруйнувати ці структури відійшли у небуття”, – додав генерал-лейтенант.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі