НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > Труни на гусеницях. На Запорізькому напрямку з’явилися півстолітні Т-62 росіян

Труни на гусеницях. На Запорізькому напрямку з’явилися півстолітні Т-62 росіян

862

Росіяни таки привезли на фронт в Україну розконсервовані півстолітні танки Т-62. Зокрема, їх уже помітили на Запорізькому напрямку.

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.

“На Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках активних бойових дій противник не вів, обстрілював позиції наших військ із мінометів, реактивної та ствольної артилерії, тривала контрбатарейна боротьба. На Запорізькому – угруповання додатково посилив танковий батальйон на танках Т-62”, – йдеться у вечірньому зведенні Генштабу.

Так, у спецефірі NTA військовий експерт Дмитро Снєгирьов назвав ці танки “фактично трунами”, адже вони є і морально, і фізично застарілими. Їх виготовляли в СРСР з початку 1960-х і до середини 1970-х років.

“Саме через це з консервації знімаються старі радянські танки Т-62. Але ці танки не мають відповідного захисту, броні. Це радянський танк, який морально і фізично давно застарів. Фактично це труна, в якій успішно можна ховати окупантів не те щоб “Джевелінами”, а й “Стугнами”, будь-якими іншими протитанковими засобами”, – каже експерт.

Танк Т-62 – радянський середній танк. Перший у світі танк із гладкою гарматою у виробництві, який виробляли в СРСР з 1961 по 1975 роки. Застарілі танки мають слабке бронювання і гармату калібру 115-мм.

Про можливість появи цих танків на полі бою 23 травня повідомляв Генштаб ЗСУ.

“За результатами втрат в ході бойових дій ворог змушений знімати зі зберігання танки Т-62 для комплектування резервних батальйонних тактичних груп, що формуються для відправки в Україну. Крім того, для поповнення втрат озброєння та військової техніки використовується техніка, що була уражена та відновлена на ремонтно-відновлювальних підприємствах”, – йшлося у повідомленні.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
4
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі