НТА > НОВИНИ > Спорт > Три голи від «синьо-жовтих». Збірна України виграла другий товариський матч

Три голи від «синьо-жовтих». Збірна України виграла другий товариський матч

В української команди в матчі проти «Емполі» голи забивали Яремчук, Караваєв і Пихальонок

631
02c6e60b648953e28ac3d3d5307d358f

Футбольна збірна України провела другий спаринг у рамках підготовки до плей-оф кваліфікації чемпіонату світу 2022-го року проти Шотландії. Підопічні Олександра Петракова обіграли середняка італійської Серії А «Емполі» з рахунком 3:1.

На 26-ій хвилині вихованець львівського футболу та нападник португальської «Бенфіки» Роман Яремчук скористався чудовою передачею від «динамівця» Віктора Циганкова та «прошив» воротаря італійського клубу ударом у ближній кут – 1:0.

А перед самим свистком на перерву захисники збірної України проґавили контрвипад футболістів «Емполі», ті вийшли удвох на Іллю Забарного, вміло розіграли його, після чого, попри відчайдушну спробу, не врятував і капітан української команди воротар Андрій П’ятов із «Шахтаря» – 1:1.

І вже перша атака після відновлення гри завершилася голом українців. Циганков і Яремчук розіграли ефектну «стінку», Роман пробив із-за меж штрафного майданчика, голкіпер «Емполі» парирував удар, але першим на добиванні опинився «динамівець» Олександр Караваєв, який красиво підсік м’яч через уже лежачого воротаря – 2:1.

Дуже швидко, на 53-ій хвилині, «синьо-жовті» подвоїли перевагу. Олександр Пихальонок із «Дніпра-1» отримав м’яч у штрафному майданчику господарів і відразу ж пробив у дальній кут – від стійки в сітку – 3:1. Таким чином дніпровець відзначився у другому матчі поспіль – минулого тижня він забив гол і у ворота німецької «Боруссії» з Менхенгладбаха.

Взагалі, у другому таймі футбол вийшов веселішим, зі значно більшою кількістю атак і створених моментів. Однак більше голів команди не забивали.

«Емполі» (Італія» – Збірна України – 1:3

Голи: Ла Мантія, 45+1 – Яремчук, 26; Караваєв, 46; Пихальонок, 53

Склад збірної України: П’ятов (Бущан, 46), Забарний, Попов (Бондар, 78), Матвієнко, Караваєв, Степаненко, Шапаренко, Пихальонок (Сидорчук, 84), Мудрик (Буяльський, 84), Циганков (Зубков, 78), Яремчук (Довбик, 78)

Нагадаємо, шо в першому товариському матчі національна збірна України обіграла менхенгладбаську «Боруссію» з рахунком 2:1. Голами відзначилися дебютанти української команди – Михайло Мудрик із донецького «Шахтаря» й Олександр Пихальонок із «Дніпра-1».