НТА > НОВИНИ > Суспільство > Три категорії “Пунктів незламності”: з’явилася онлайн-мапа для всієї України

Три категорії “Пунктів незламності”: з’явилася онлайн-мапа для всієї України

263

Запрацювала онлайн-мапа “Пунктів незламності”, яка відображатиме три основні категорії локацій, де в критичні моменти громадяни зможуть зігрітися, зарядити гаджети.

Про це повідомив радник Офісу президента Кирило Тимошенко.

 “Пункти незламності” поділили на категорії:

  1. «Пункти незламності» – це місця організовані обласною владою та ДСНС, які мають генератор (підзарядка гаджетів), тепло, інтернет, чай/каву, аптечку.
  2. «Пункти незламності» відповідального бізнесу – тут є можливість безкоштовно підзарядити гаджети.
  3. Магазини, аптеки, АЗК та відділення банків, які будуть працювати у разі відключення електроенергії (не надають послуги з підзарядки гаджетів).

«Будемо постійно інспектувати «Пункти незламності», задля контролю їх забезпечення. Важливо, щоб люди могли отримати все необхідне та розраховувати на допомогу у скрутні моменти», – каже Тимошенко.

Онлайн-мапа – ТУТ.

«Пункти незламності» повинні працювати цілодобово для людей, в яких вдома періодично зникає світло, опалення, вода та погіршується мобільний зв’язок внаслідок регулярних відключень електроенергії, покликаних стабілізувати енергетичну інфраструктуру країни після російських ракетних обстрілів.

Зазначимо, що 22 листопада стало відомо, що по всій країні розгортається новий проєкт підтримки людей – «Пункти незламності».  Сюди  можна прийти у випадку тривалого відключення електроенергії. Там, як обіцяють, будуть тепло, вода, електроенергія, інтернет, аптечки, місця для відпочинку тощо.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі