НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > «Три Мечі». Україна вперше прийматиме українсько-польсько-литовські навчання

«Три Мечі». Україна вперше прийматиме українсько-польсько-литовські навчання

131

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Україна) відбудеться багатонаціональне військове навчання литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького «Три мечі 2021». Про це повідомив Генеральний штаб ЗС України.

«Три мечі» – це багатонаціональні навчання командно-штабного типу із залученням військ для здійснення маневрів у польових умовах.

У них візьмуть участь більше 1 200 військовослужбовців, більше 200 бойових машин із 4-ох країн-учасниць: Литви, Польщі, України та США. Від України – підрозділ 80-ої окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Вперше ці навчання проведуть в Україні, вони є продовженням партнерської програми міжнародної військової співпраці між Литвою, Польщею та Україною. Головна мета – збільшення рівня бойових спроможностей, аби бути готовими до забезпечення регіональної безпеки.

Крім того, як стверджує Армія Inform, це багатонаціональне військове навчання поліпшить взаємодію між представниками Збройних Сил України та НАТО. Ініціатива «Трьох мечів» з’явилася під час переговорів начальників Генеральних штабів Польщі та України, які відбулись 22-23-го серпня 2019-го року. Вони матимуть винятково оборонний характер дій. Навчання збільшить рівень безпеки в Центральній та Східній Європі.

Навчання допоможе Україні продовжити здійснювати реформування Збройних Сил, особливо в галузі здійснення підготовки військовослужбовців за стандартами НАТО.

Нагадаємо, що зараз тривають українсько-американські навчаннях Sea Breeze-2021, у них бере участь рекордна кількість країн.

Речник міністерства оборони США Джон Кірбі на брифінгу в Пентагоні наголосив, що вони не мають провокативного характеру та спрямовані на підтримання стабільності й безпеки в регіоні Чорного моря.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі