НТА > НОВИНИ > Новини політики > Три мітинги під Верховною Радою. Відбулися сутички з поліцією

Три мітинги під Верховною Радою. Відбулися сутички з поліцією

336

На акції протесту під український парламент прийшли представники рухів «SaveФОП», «Авто Євро Сила» та люди, яких привела партія «Опозиційна платформа – За життя». Зранку сталися сутички між правоохоронцями та членами «SaveФОП», голову руху Сергія Доротича затримала поліція.

Як повідомило Суспільне, сутички сталися після того, як Доротич спробував прорватися до будівлі парламенту крізь поліцейський кордон, його затримали правоохоронці.

«Ми хотіли стати біля центрального входу до ради, два поліцейські підійшли та забрали його під руки. Ми хотіли стати на проїжджій частині під дорогою, у нас заявлена акція, що ми будемо йти. На зв’язок він не виходить, забрали мовчки представники Національної гвардії, нібито у Печерський відділок», – розповів один з учасників мітингу Геннадій Рослік.

Рух «SaveФОП» розпочав акцію під Верховною Радою о 9:00. 23-го вересня під час позачергового засідання парламентарі мають розглянути нові поправки, які стосуються роботи фізичних осіб-підприємців та зміни до Податкового кодексу.

Мітингувальники вимагають підтримки законопроєкту про внесення змін до Податкового кодексу щодо визначення обсягу доходів для застосування спрощеної системи оподаткування та щодо спрощення обліку доходів фізичних осіб-підприємців.

Представники руху «Авто Євро Сила» вимагають поліпшення умов розмитнення авто, куплених за кордоном.

«Зараз є закон, згідно з яким здійснюється розмитнення авто з єврореєстрацією. На теперішній момент розмитнено 35 000 автомобілів, це нікчемна кількість, з тих які могли би розмитнити. Державний бюджет України недоотримав 19 мільярдів гривень», – розповів представник руху Іван Казачук.

Натомість керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський так пояснив присутність людей від цієї політичної сили:

«У нас сьогодні акція протесту проти тиску на опозицію, проти непомірних тарифів, проти незаконного домашнього арешту Віктора Медведчука».

Як відомо, Медведчук наразі перебуває під домашнім арештом за підозрою у державній зраді та замаху на розкрадання надр.

Нагадаємо, що вчора голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав відповідне розпорядження про скликання позачергового засідання 23-го вересня для розгляду низки правок до Податкового кодексу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі