НТА > НОВИНИ > Війна > Данілов розповів про перебування командирів з “Азовсталі” у Туреччині

Данілов розповів про перебування командирів з “Азовсталі” у Туреччині

403

Секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що Україна тримає зв’язок із командирами-захисниками “Азовсталі”, які після обміну військовополоненими перебувають у Туреччині.

“Зв’язок з командирами-захисниками Маріуполя є. Повірте, вони перебувають у значно кращих умовах, аніж перебували у полоні в РФ. Я не коментую обміни полоненими, бо це дуже чутливі речі. Всі знають, що ще багато наших громадян перебувають на території Російської Федерації”, – сказав він в ефірі “Говорить Великий Львів” на NTA.

Каже, що Україна займається вирішенням питання, щоб всі полонені, які перебувають в Росії або ж на окупованій частині Донеччини та Луганщини, повернулися додому.

“Це дуже важка і кропітка робота, яку маємо обов’язково виконати”, – додав Олексій Данілов.

Також наголосив, що яким би не було ставлення до Росії,  Україна дотримується усіх правил поводження з військовополоненими стосовно російських бранців.

Нагадаємо, 21-го вересня, Україна та Росія провели великий обмін полоненими. Серед звільнених – бійці «Азова» й інші захисники Маріуполя. За умовами обміну, пʼятеро командирів з «Азовсталі» перебуватимуть до кінця війни в Туреччині, але їхні родичі зможуть із ними бачитися. Решта повернулися в Україну. Йдеться про командира полку «Азов» Дениса Прокопенка, заступника командира полку Святослава Паламара («Калину»), командира 36-ої окремої бригади морської піхоти Збройних сил України Сергія Волинського («Волину»), нацгвардійців Дениса Шелегу й Олега Хоменка.

За українськими даними, у російському полоні наразі залишаються близько 800 військовослужбовців полку “Азов”. З них понад 40 жінок, серед яких є і вагітні.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі