НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Тривалі вихідні на честь Незалежності України. Скільки відпочиватимемо

Тривалі вихідні на честь Незалежності України. Скільки відпочиватимемо

509

Українцям до Дня Незалежності України зробили багато вихідних днів, проте деякі з них потрібно буде відпрацювати.

Про це повідомляє Державна служба України з питань праці. У зв’язку зі святкуваннями Дня Незалежності вихідними у серпні будуть 21-го – субота, 22-го – неділя, 23-го – понеділок і 24-го – вівторок. Проте субота, 28-го серпня стане робочою.

Варто зазначити, що 23-го серпня також відзначатимемо свято – День Державного Прапора України.

Раніше у міністерстві культури представили цифрову карту, на якій позначено всі заходи в країні, пов’язані з урочистостями з нагоди святкування 30-ої річниці Незалежності України. Зокрема, зазначено, що заплановано понад 300 заходів.

Нагадаємо, що на аеродромі Васильків під Києвом триває новий етап підготовки до святкування 30-річниці Незалежності України – пілоти відточують майстерність та злітаність у повітрі. Повітряний парад обіцяє стати дуже видовищним.

Окрім того, державне підприємство «Завод імені Малишева» виготовило танк «Оплот», замовлений держкомпанією «Укрспецекспорт». Бойова машина повністю готова для участі у військовому параді до 30-річчя Дня Незалежності України, найближчим часом її відправлять до Києва.

Уперше в історії військових парадів до Дня Незалежності України в Києві прикордонники пройдуться разом зі своїми чотирилапими «колегами» – службовими собаками. Їх уже готують до маршу Хрещатиком.

Минулого тижня міністерство оборони показало, як проходить репетиція до святкування 30-ої річниці Незалежності України.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі