НТА > НОВИНИ > Війна > Тривають жорстокі бої, РФ намагається прорвати оборону. Маляр розповіла про ситуацію на сході

Тривають жорстокі бої, РФ намагається прорвати оборону. Маляр розповіла про ситуацію на сході

285

На сході України тривають жорстокі бої. Окупанти намагаються прорвати нашу оборону.

Про це повідомляє заступник міністра оборони України Ганна Маляр у Telegram.

«Ворог намагається розширити географію наступу на Лиманському напрямку. Робить потужні спроби прорвати нашу оборону», – зауважила Маляр.

За її словами, попри великі втрати російські загарбники продовжують наступальні дії також на Бахмутському, Авдіївському, Новопавлівському напрямках. Російські війська активно намагаються вийти на кордони Донецької та Луганської областей.

«Що це означає простими словами? Триває війна. Жорстока і запекла…Наші воїни захищають кожен сантиметр української землі в умовах переваги ворога у кількості бійців та кількості озброєння. Відбивають атаки ворога та намагаються втримати оборону», – наголосила заступниця міністра оборони.

Маляр додала, що ми використовуємо наші сили і ресурси «по максимуму та навіть більше». Кожен день опору, позбавлення ворога можливості розосередити сили, знищення його техніки та особового складу – це ще один героїчний день, який наближає нас до перемоги.

Нагадаємо, що за даними Генштабу, ворог активно веде розвідку, на окремих напрямках готується до наступу. Незважаючи на великі втрати, продовжує спроби наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках.

Як повідомляв Секретар РНБО Олексій Данілов, Україна готується до ескалації з боку Росії, ймовірно, навіть у наступні 2-3 тижні. За його словами, найважчі бої ще попереду, а наступні кілька місяців будуть вирішальними у вирішенні перебігу війни.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі