НТА > НОВИНИ > Новини політики > Тупицькому оголосили нову підозру

Тупицькому оголосили нову підозру

118

Колишньому голові Конституційного суду Олександру Тупицькому оголосили нову підозру. Стосується вона незаконного використання цифрового підпису.

Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

Тупицький після відсторонення від посади в грудні минулого року передав захищений електронний носій з ключем кваліфікованого електронного підпису і пароль головному бухгалтеру КСУ. Він дав вказівку і надалі використовувати цей ключ від його імені для підписання платіжних та інших документів.

Таким чином було підписано понад 200 електронних платіжних доручень та електронних документів. Такі несанкціоновані втручання відбувались навіть коли Тупицький був за кордоном.

Нагадаємо, що 29 грудня 2020 року Володимир Зеленський підписав указ про відсторонення голови КСУ Олександра Тупицького від посади судді КС, а 27 березня цього року скасував укази експрезидента Віктора Януковича про призначення Олександра Тупицького і Олександра Касмініна суддями КСУ.

Натомість 14 липня Верховний суд визнав незаконним указ президента Володимира Зеленського, яким він скасував призначення Олександра Тупицького суддею Конституційного суду.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі