НТА > НОВИНИ > Місця > Туреччина може закрити країну для туристів. Названо причини

Туреччина може закрити країну для туристів. Названо причини

272

Кількість випадків зараження штамом «Дельта» в країні зросла за останній тиждень майже втричі і досягла 750-ти. За словами представників влади, є можливість закриття кордонів країни, але поки що таке питання розглядають лише на початковій стадії.

Влада Туреччини може закрити кордони після погіршення ситуації з коронавірусом через штам «Дельта». Однак наразі таке питання на порядку денному не стоїть.

Таку заяву зробив міністр культури і туризму Туреччини Мехмет Нурі Ерсой в ефірі телеканалу CNN Turk.

«Ні від чого гарантії немає, і, звичайно, потрібно дивитися, що відбуватиметься в провінціях зі штамом «Дельта». Однак ситуація щодо міжнародних авіарейсів до уваги береться у всій країні», – заявив Ерсой, відповідаючи на запитання про можливість закриття Туреччини цього сезону через поширення нового штаму.

За його словами, поки що «все йде добре». Тому він поспішив заспокоїти і місцевих мешканців, і туристів, які запланували відвідати країну.

Нагадаємо, наприкінці червня стало відомо, що для українців та іноземних туристів, які прибуватимуть в Україну з Єгипту, Туреччини й інших країн, де зафіксовано «індійський» штам коронавірусу «Дельта», можуть повернути обов’язкове  ПЛР-тестування на кордоні.

А ще на початку цього місяця успішно рапортували, що, попри пандемію коронавірусу, багато країн уже відкрили свої кордони для туристів. Серед українців цього року найпопулярнішим напрямком відпочинку стала Туреччина.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі