НТА > НОВИНИ > Суспільство > Туреччина запропонувала проводити засідання ТКГ у Стамбулі

Туреччина запропонувала проводити засідання ТКГ у Стамбулі

Ініціативу про перенесення переговорів озвучив спецпредставник чинного голови ОБСЄ в Україні

158

Туреччина запропонувала проводити зустрічі Тристоронньої контактної групи із врегулювання на Донбасі у Стамбулі.

Про це повідомляє ОБСЄ.

Ініціативу про перенесення переговорів до Туреччини озвучив спецпредставник чинного голови ОБСЄ в Україні та в ТКГ посол Мікко Кіннунен.

“Туреччина попередньо запропонувала Стамбул як потенційне місце проведення засідань ТКГ за умови досягнення консенсусу. Я поінформував учасників дискусій про цю можливість повернутися до особистих зустрічей”, – сказав Кіннунен.

Водночас Сергій Гармаш, представник окремих районів Донецької області в українській делегації Тристоронньої контактної групи заявив, що від пропозиції Туреччини відмовилися представники Москви.

«Обговорюючи Стамбул, як можливу локацію для зустрічей в офлайні, «міністр» «ЛНР» Дейнего зажадав від Турецької республіки «офіційних документів із гарантіями безпеки» і, по суті, визнання Туреччиною паспортів «ДНР» – «ЛНР», оскільки не у всіх учасників їхніх «делегацій» є українські чи навіть російські паспорти. Щоправда, у свою чергу, представник Росії, не чекаючи турецьких гарантій, заявив, що росіянам «Стамбул логістично не зручний..», – написав Гармаш.

Нагадаємо, що напередодні Олексій Арестович заявив, що звільнився з посади позаштатного радника глави Офісу президента Андрія Єрмака та з посади спікера української делегації у Тристоронній контактній групі щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі