НТА > НОВИНИ > Новини світу > Туреччина знову купує російські ракети С-440 попри санкції США

Туреччина знову купує російські ракети С-440 попри санкції США

227

Президент Таїп Ердоган заявив, що Туреччина все ще має намір закупити у Росії другу партію систем протиракетної оборони С-400, що може поглибити розрив з союзниками по НАТО та викликати нові санкції США.

У Вашингтоні заявили, що С-400 становлять загрозу для їх винищувачів F-35 та для систем оборони НАТО. Туреччина заявляє, що не змогла придбати системи протиповітряної оборони у будь -якого союзника по НАТО на задовільних умовах, передає Reuters.

У майбутньому ніхто не зможе втручатися з точки зору того, які системи оборони ми купуємо, з якої країни на якому рівні. Ніхто не може цьому заважати. Ми єдині приймаємо такі рішення”, – заявив Ердоган в інтерв’ю.

У грудні минулого року Сполучені Штати вже ввели санкції проти Дирекції оборонної промисловості Туреччини, її керівника Ісмаїла Деміра та ще трьох співробітників після придбання країною першої партії С-400.

Між Росією та Туреччиною тривали переговори про поставку другої партії, яка Вашингтон неодноразово говорив, що майже напевно призведе до нових санкцій.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі